INTERIÉR Vizualizácie interérov rezidencie PINIA

1,5-izbový byt

NAJMENŠÍ BYT, KTORÝ RASTIE NAJRÝCHLEJŠIE
MYSLÍME TÝM, NA HODNOTE. 

1,5-izbový byt, vhodný nielen ako investícia pre zhodnotenie kapitálu, ale taktiež ako štart pre mladého dynamického človeka. Komunitné zázemie akým je recepcia, co-working a klubovňa, dáva jeho využiteľnosti nový rozmer. Prednosťou dispozície je okrem úložného skladu na podlaží aj okno priamo v kuchynskom kúte. Tento benefit nemajú ani viacizbové byty v iných developerských projektoch. 

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

2-izbový byt

“HAPPY WIFE, HAPPY LIFE.” 
PRAVDA, KTORÁ VYSTIHUJE ŽENSKÝ PRINCÍP INTERIÉRU. TO JE BYT TYPU “E”.

Jemná pastelová farebnosť, ktorá neurazí ani mužského obyvateľa. Charakter dennej zóny definujú české sklenené svietidlá a dominantné lamelové obloženie, v ktorom je zapracovaná kuchynská linka a taktiež práčka. Kúpeľňa je jasným dôkazom toho, že ani menšie rozlohy nemusia pôsobiť fádne. Práve naopak - menšie výmery umožňujú použiť aj drahšie obklady. Skutočnou doménou tohto interiéru je šatník, ktorý podčiarkuje nároky sebavedomého majiteľa, či majiteľky. Konferenčný stolík umocňuje ambiciózny charakter.

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

2-izbový byt

EVOLÚCIA V 2-IZBOVÝCH BYTOCH. 
A NIELEN V TÝCH NAŠICH. 

Prepracovaná dispozícia bytu z projektu JAVORKA, z ktorej sme zužitkovali spätnú väzbu od záujemcov a kupujúcich. Dennú časť sme zväčšili v kuchynskej zóne a vytvorili priestor pre kuchynský ostrov. Navyše sme balkón nadimenzovali na jedálenské stolovanie. Celková výmera síce presahuje štandardné rozlohy konkurenčných 3 izbových bytov, a práve vďaka tomu sme v našej dimenzii rozšírili tento pojem o #HodnotoveByty. 

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

3-izbový byt

TRVALO UDRŽATEĽNÁ HODNOTA.

Spojenie harmonického dizajnu, kvalitnej dispozície a praktickej využiteľnosti priestoru. Bývanie vhodné ako pre rozrastajúce sa rodiny, tak aj pre páry s odrastenými deťmi. Byty typu BT a MT na 1. poschodí disponujú predzáhradkou, ktorá dáva možnosť využiť svoj mestský domov naplno a bez obmedzení. Navnímajte tento priestor priamo vo virtuálnej prehliadke alebo aj s 3D konfigurátorom štandardov v našom showroome.

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

3-izbový Penthouse

PRÉMIOVÝ DOMOV V BYTOVOM DOME? 
V REZIDENCII PINIA JE TO MOŽNÉ. 

3-izbový byt typu Penthouse symbolizuje rodinné bývanie s vlastnosťami prémiového apartmánu, v ktorom môžu bezstarostne vyrastať aj vaše deti. Vkusnému interiéru dominujú hranaté tvary, ktoré zjemňuje minimalistické osvetlenie. Zemité tóny so smaragdovou zelenou mu dodávajú punc elegancie. Byt ponúka tri terasy, z ktorých si vychutnáte nielen východ, ale aj západ slnka. Doprajte si komfort a pohodlie, ktoré si Vaša rodina zaslúži. 

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

4-izbový Penthouse

NAPLNENÁ AMBÍCIA MESTSKÉHO BÝVANIA.

Denná zóna s dominantným kuchynským ostrovom napojeným na terasu. Dostatok priestoru, dostatok svetla v interéri aj exteriéri bytu a s nádhernými výhľadmi na panorámy. Rodičovská zóna so spálňou, šatníkom, presvetlenou kúpeľňou a s východom na balkón. Komunitné zázemie a možnosť parkovania v privátnej garáži podčiarkujú jedinečnosť celej koncepcie.

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

4-izbový Penthouse

VÝNIMOČNOSŤ VLOŽENÁ DO DETAILOV.

Slovné spojenie „menej je viac“ poňaté z inej perspektívy. Z tej Vašej. Všetko má svoj dôvtip a každý detail je premyslený. Všetkého je presne tak akurát. Penthouse, ktorého doménou je veľkorysá terasa s výhľadmi na panorámu. Životný priestor, ktorý má jednoducho Filipa. 

ZOBRAZIŤ ĎALŠIE ZOBRAZIŤ ĎALŠIE

Dokonale zariadený byt a nábytok
zahrnutý v hypotéke.

Znie to ako z inej dimenzie?
Áno, z tej Vašej.

Dizajn navrhnutý nami, vytvorený pre Vás.
S radosťou a odhodlaním. Štýl vieme nielen navrhnúť, ale nábytok aj reálne zhotoviť. Showroom máme v skutočnom byte. Nami postavenom, nami zariadenom. To je naša filozofia „nami.design“.

ZAVOLAJTE NÁM
Zavolajte nám 0903 503 514
Pon - Pia (na objednávku)
NAPÍŠTE NÁM
Zavolajte nám info@bytypinia.sk
ALEBO NÁS NAVŠTÍVTE

Klientske centrum a showroom s 3D realitou

Byty Javorka
(5. poschodie)
Byt B17 (vchod B)
A. Medňanského 11669/10B
036 08 Martin - Priekopa
Ukázať na mape

Otváracie hodiny
Pon - Pia (na objednávku)

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázku alebo si chcete dohodnúť stretnutie s predajcom?

Štruktúra IPROM
Projekty skupiny IPROM
Byty Zicher
Byty Pinia
Byty Javorka
NOVÝ PROJEKT ZICHER